H4P187RDCA
MFR.Part #
H4P187RDCA
JLCPCB Part #
C1408161
Description
-55℃~+155℃ 187Ω 1W Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS