CRGH0603F60R4
MFR.Part #
CRGH0603F60R4
JLCPCB Part #
C2099588
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 60.4Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS