CRGH0603F5K36
MFR.Part #
CRGH0603F5K36
JLCPCB Part #
C2098154
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.36kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS