RT0603WRE0797R6L
MFR.Part #
RT0603WRE0797R6L
JLCPCB Part #
C4069703
Description
-55℃~+155℃ 100mW 97.6Ω Thin Film Resistor ±0.05% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS