CRGH0603F5K76
MFR.Part #
CRGH0603F5K76
JLCPCB Part #
C2098136
Description
-55℃~+155℃ 200mW 5.76kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS