CRGH0603F453R
MFR.Part #
CRGH0603F453R
JLCPCB Part #
C2098408
Description
-55℃~+155℃ 200mW 453Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS