CRGH0603F453K
MFR.Part #
CRGH0603F453K
JLCPCB Part #
C4113422
Description
-55℃~+155℃ 200mW 453kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS