CRGH0603F442R
MFR.Part #
CRGH0603F442R
JLCPCB Part #
C2098404
Description
-55℃~+155℃ 200mW 442Ω 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS