H817K4BZA
MFR.Part #
H817K4BZA
JLCPCB Part #
C1407960
Description
-55℃~+155℃ 17.4kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS