CRGH0603F59K
MFR.Part #
CRGH0603F59K
JLCPCB Part #
C2099128
Description
-55℃~+155℃ 200mW 50V 59kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS