CRGH0603F31K6
MFR.Part #
CRGH0603F31K6
JLCPCB Part #
C2098018
Description
-55℃~+155℃ 200mW 31.6kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS