CPF0402B1K33E
MFR.Part #
CPF0402B1K33E
JLCPCB Part #
C4211017
Description
-55℃~+155℃ 1.33kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS