CRGH0603F29K4
MFR.Part #
CRGH0603F29K4
JLCPCB Part #
C2097978
Description
-55℃~+155℃ 200mW 29.4kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS