CRGH0603F221R
MFR.Part #
CRGH0603F221R
JLCPCB Part #
C4223113
Description
-55℃~+155℃ 200mW 221Ω Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS