CRGH0603F21K5
MFR.Part #
CRGH0603F21K5
JLCPCB Part #
C2098276
Description
-55℃~+155℃ 200mW 21.5kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS