CRGH0603F19R6
MFR.Part #
CRGH0603F19R6
JLCPCB Part #
C2098761
Description
-55℃~+155℃ 19.6Ω 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS