CRGH0603F165K
MFR.Part #
CRGH0603F165K
JLCPCB Part #
C4331445
Description
-55℃~+155℃ 165kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS