CRGH0603F147R
MFR.Part #
CRGH0603F147R
JLCPCB Part #
C2098722
Description
-55℃~+155℃ 147Ω 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS