CRGH0603F143K
MFR.Part #
CRGH0603F143K
JLCPCB Part #
C4167522
Description
-55℃~+155℃ 143kΩ 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS