CRGH0603F13K7
MFR.Part #
CRGH0603F13K7
JLCPCB Part #
C2098200
Description
-55℃~+155℃ 13.7kΩ 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS