CRGH0603F23K7
MFR.Part #
CRGH0603F23K7
JLCPCB Part #
C2098170
Description
-55℃~+155℃ 200mW 23.7kΩ 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS