CRGH0603F130R
MFR.Part #
CRGH0603F130R
JLCPCB Part #
C2098742
Description
-55℃~+155℃ 130Ω 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS