RN73C1J45K3BTG
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
RN73C1J45K3BTG
JLCPCB Part #
C3985656
Package
0603
Description
-55℃~+155℃ 45.3kΩ 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS