H415R4BZA
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
H415R4BZA
JLCPCB Part #
C3534919
Package
Plugin
Description
-55℃~+155℃ 15.4Ω 500mW Metal Film Resistor ±0.1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS