CRGH0603F11K3
MFR.Part #
CRGH0603F11K3
JLCPCB Part #
C2098341
Description
-55℃~+155℃ 11.3kΩ 200mW 50V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS