HV73V1JTTD1963F
MFR.Part #
HV73V1JTTD1963F
JLCPCB Part #
C4136135
Description
-55℃~+155℃ 100mW 196kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS