CRGH0603F10R2
MFR.Part #
CRGH0603F10R2
JLCPCB Part #
C4136705
Description
-55℃~+155℃ 10.2Ω 200mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS