CRGCQ2512J2K2
MFR.Part #
CRGCQ2512J2K2
JLCPCB Part #
C2083401
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2kΩ 200V Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS