CRGCQ2512F3K3
MFR.Part #
CRGCQ2512F3K3
JLCPCB Part #
C2083123
Description
-55℃~+155℃ 1W 200V 3.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS