H82K61DCA
MFR.Part #
H82K61DCA
JLCPCB Part #
C1404921
Description
-55℃~+155℃ 2.61kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±50ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS