CRGCQ2512F2K2
MFR.Part #
CRGCQ2512F2K2
JLCPCB Part #
C2082742
Description
-55℃~+155℃ 1W 2.2kΩ 200V Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2512 Chip Resistor - Surface Mount ROHS