35023K6FT
MFR.Part #
35023K6FT
JLCPCB Part #
C2083878
Description
-55℃~+155℃ 200V 2W 3.6kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS