CRGCQ2010J6M8
MFR.Part #
CRGCQ2010J6M8
JLCPCB Part #
C2082191
Description
-55℃~+155℃ 200V 6.8MΩ 750mW Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS