3502100KFT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
3502100KFT
JLCPCB Part #
C2083594
Package
2010
Description
-55℃~+155℃ 100kΩ 200V 2W Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS