CRGCQ2010J15R
MFR.Part #
CRGCQ2010J15R
JLCPCB Part #
C4308827
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 750mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS