CRGCQ2010F4K7
MFR.Part #
CRGCQ2010F4K7
JLCPCB Part #
C3929264
Description
-55℃~+155℃ 4.7kΩ 750mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 2010 Chip Resistor - Surface Mount ROHS