CRGCQ1210J6M8
MFR.Part #
CRGCQ1210J6M8
JLCPCB Part #
C2082118
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 200V 500mW 6.8MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS