H8133KDYA
MFR.Part #
H8133KDYA
JLCPCB Part #
C1407693
Description
-55℃~+155℃ 133kΩ 250mW Metal Film Resistor ±0.5% ±15ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS