CRGCQ1210J100R
MFR.Part #
CRGCQ1210J100R
JLCPCB Part #
C4209155
Description
-55℃~+155℃ 100Ω 500mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS