SMV1W120KJT
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
SMV1W120KJT
JLCPCB Part #
C2083433
Package
SMD
Description
-65℃~+200℃ 120kΩ 1W Metal Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% SMD Chip Resistor - Surface Mount ROHS