CPF0603B20RE
MFR.Part #
CPF0603B20RE
JLCPCB Part #
C2088154
Description
-55℃~+155℃ 20Ω 50V 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±25ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS