CRGCQ1210F12R
MFR.Part #
CRGCQ1210F12R
JLCPCB Part #
C2082105
Package
1210
Description
-55℃~+155℃ 12Ω 200V 500mW Thick Film Resistor ±1% ±200ppm/℃ 1210 Chip Resistor - Surface Mount ROHS