RN73C1E158RBTDF
MFR.Part #
RN73C1E158RBTDF
JLCPCB Part #
C4035790
Description
-55℃~+155℃ 158Ω 63mW Thin Film Resistor ±0.1% ±10ppm/℃ 0402 Chip Resistor - Surface Mount ROHS