CRGCQ1206J3M3
MFR.Part #
CRGCQ1206J3M3
JLCPCB Part #
C2081906
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 3.3MΩ Thick Film Resistor ±100ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS