CRGCQ1206F3K3
MFR.Part #
CRGCQ1206F3K3
JLCPCB Part #
C4248915
Description
-55℃~+155℃ 250mW 3.3kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS