CRGCQ1206J15R
MFR.Part #
CRGCQ1206J15R
JLCPCB Part #
C2081943
Description
-55℃~+155℃ 15Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±200ppm/℃ ±5% 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS