H8110RFZA
MFR.Part #
H8110RFZA
JLCPCB Part #
C1403452
Description
-55℃~+155℃ 110Ω 250mW Metal Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 插件 Through Hole Resistors ROHS