CRGCQ1206F33K
MFR.Part #
CRGCQ1206F33K
JLCPCB Part #
C2082477
Description
-55℃~+155℃ 200V 250mW 33kΩ Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS