CPF0603F24R9C1
MFR.Part #
CPF0603F24R9C1
JLCPCB Part #
C2075619
Description
-55℃~+155℃ 24.9Ω 50V 62.5mW Thin Film Resistor ±1% ±50ppm/℃ 0603 Chip Resistor - Surface Mount ROHS