CRGCQ1206F120R
Extended
Manufacturer
TE Connectivity
MFR.Part #
CRGCQ1206F120R
JLCPCB Part #
C2074404
Package
1206
Description
-55℃~+155℃ 120Ω 200V 250mW Thick Film Resistor ±1% ±100ppm/℃ 1206 Chip Resistor - Surface Mount ROHS